Katedra Gospodarki
Turystycznej

Struktura Katedry

 

Katedra Gospodarki Turystycznej

Dyrektor Honorowy: prof. dr hab. Wiesław Maik
Dyrektor:  prof.WSG dr hab. Joanna Kosmaczewska
Koordynator Biura: Yana Smoliakova - yana.smoliakova[at]byd.pl

Asystent Biura: Adrianna Bartnicka, mgr

Pracownicy i wykładowcy:

Imię i Nazwisko

Adres email

Baranowska Joanna, mgr

joanna.baranowska@byd.pl

Barczak Mariusz, doc. dr

mariusz.barczak@byd.pl

Bartnicka Adrianna, mgr

adrianna.bartnicka@byd.pl

Bartoszak Agnieszka, mgr inż.

agab@byd.pl

Bergmann Magdalena, dr

magdalena.bergmann@byd.pl

Bogusz Marek, mgr

marek.bogusz@byd.pl

Bojar Waldemar, prof. WSG dr hab.

waldemar.bojar@gmail.com

Brudnicki Robert, doc. dr

robert.brudnicki@byd.pl

Brodziak Mariusz, mgr

mariob58@o2.pl

Chudzyńska Izabela, dr

izabela.chudzynska@byd.pl

Doroshkevych Dariya, prof.

dariya.dor@gmail.com

Drewnowska – Toczko Katarzyna, mgr

kasia.toczko@gmail.com

Dróbka Karolina, mgr

karolina.drobka@byd.pl

Frelichowska-Szarzyńska Joanna, mgr

joanna.frelichowska@byd.pl

Gawinecka-Mykaj Barbara, mgr

basiamyk@op.pl / barbara.gawinecka@byd.pl

Goszka Witold, dr

witia@wp.pl

Kosmaczewska Joanna, prof. WSG dr hab.

joanna.kosmaczewska@byd.pl

Kowalewska Arleta, mgr inż.

arleta.kowalewska@onet.pl

Kozlov Aleksandr, prof.

avk55-spb@yandex.ru

Kościelak Cezary, prof. WSG dr inż.

cezary.koscielak@byd.pl

Jakubowski Wiktor, mgr

w.jakubowski@um.bydgoszcz.pl

Jercha-Malinowska Joanna, mgr

joanna.jercha-malinowska@byd.pl

Lorant David, prof.prof.prof.

dr.david.lorant@gmail.com

Maciołek Ryszard, prof. WSG dr inż.

maciolek@byd.pl

Marcysiak Mikołaj, mgr

m.marcysiak@byd.pl

Marszańska Magdalena, mgr

magdalena.marszanska@byd.pl

Marszański Mariusz, mgr

mariusz.marszanski@byd.pl

Maślankiewicz Agata, mgr

a.m.maslankiewicz@gmail.com

Matuszak Jerzy, mgr

jmatuszak@byd.pl

Miętkiewicz-Centała Katarzyna, dr inż.

katarzyna.mietkiewicz@byd.pl

Nalazek Anna, doc.

analazek@poczta.onet.pl

Nowicki Rafał, doc. dr

rafal.nowicki@byd.pl

Olszewski Wiesław, prof. WSG, dr inż.

wieslaw.olszewski@byd.pl

Pachrova Stanisłava, prof.

stanislava.pachrova@vspj.cz

Pietras Zbigniew, dr inż.

1adjt@wp.pl

Posadzińska Iwona, prof. WSg dr hab.

Iwona.posadzinska@byd.pl  / iwonaatr@interia.pl

Prus Piotr, dr

piotr.prus@byd.pl

Rogacewicz Małgorzata,mgr

malgorzata.rogacewicz@byd.pl

Skaliy Oleksandr, dr

aleksander.skaliy@byd.pl

Skaliy Tetiana, dr

tatiana.skaliy@byd.pl

Słomko Joanna, dr

jslomko@cm.umk.pl

Smolenska Olga, dr

olgasmolenska@umk.pl

Sobczyński Grzegorz, lic.

sales1@holiday.hgb.com.pl / grzegorz.sobczynski@byd.pl

Sowińska Bożena, doc. dr

bozena.sowinska@byd.pl

Stępiński Bartosz, dr

b.stepinski@wp.pl

Sypuła Paulina, mgr

sypula.paulina@gmail.com

Szafranowicz-Małozięć Radosław, mgr

szafranowicz@wp.pl

Szczepaniak Małgorzata, dr

malgorzata.szczepaniak@byd.pl

Szymański Piotr, prof. WSG, dr

piotr.szymanski@byd.pl

Tużylak hanna, mgr inż.

hanna.tuzylak@byd.pl

Wagner Sebastian, dr

zsgwagner@gmail.com

Walczak Michał, mgr

michal.walczak@byd.pl

Walczak-Beszczyńska Agnieszka, doc.

agawa@byd.pl

Wedeł-Domaradzka Agnieszka, dr

agnieszkaw-d@byd.pl

Wiśniewski Filip, mgr

filip.wisniewski@byd.pl

Zalewski Paweł, dr hab. n. med.

p.zalewski@cm.umk.pl

Zbytek Przemysław, mgr

przemyslaw.zbytek@byd.pl

Ziółkowski Przemysław, doc.

przemyslaw.ziolkowski@byd.pl

 

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia