Katedra Gospodarki
Turystycznej

Aktualności

13 czerwca 2016Debata "Bydgoszcz UrodziNOVA - Miasto nieodkryte"

9 czerwca na terenie kampusu Uczelni odbyła się Debata pt " Bydgoszcz UrodziNOVA - Miasto nieodkryte". Spotkanie zostało poprowadzone przez ekspertów z dziedziny architektury i urbanistyki i miało na celu przybliżyć wizję przyszłości miasta za 10 i 30 lat. Panel dyskusyjny został poprzedzony wystąpieniem prof. WSG dr inż. arch. Romany Przybyszewskiej - Gudelis, która od wielu lat współpracuje z Katedrą Gospodarki Turystycznej. Pani Profesor swoją przemową wprowadziła zebranych w dyskusję definiującą przyszły kształt miasta

Szczegóły
14 maja 2016VI Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiej Izby Turystyki

W dniu 13 maja 2016 r. w Łodzi odbyło się VI Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów Polskiej Izby Turystyki. Z Oddziału Kujawsko - Pomorskiego PIT w Bydgoszczy delegatami były 4 osoby, w tym m.in. Prezes Oddziału Kujawsko – Pomorskiego PIT w Bydgoszczy - Jerzy Matuszak, który jednocześnie jest ekspertem turystycznym w Katedrze Gospodarki Turystycznej WSG. Podczas Zgromadzenia WW. został wybrany do Rady Naczelnej Polskiej Izby Turystyki. Gratulujemy!

Szczegóły
14 maja 2016Ekspert na WSG

Gościem Uczelni w dniu 14 maja był  Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej z Warszawy dr Bartłomiej Walas, który poprowadził wykład o ciekawej tematyce: Trendy w popycie i podaży turystycznej i ich konsekwencje w marketingu miejsca docelowego. Spotkanie owocne w dyskusje zakończyło serię Wykładów eksperckich organizowanych w semestrze letnim dla studentów II stopnia Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Gospodarki.

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia