Katedra Gospodarki
Turystycznej

Aktualności

14 stycznia 2014LLP-Erasmus

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do międzynarodowych Kursów Intensywnych w ramach programu LLP-Erasmus, w których w semestrze letnim uczestniczyć będzie nasza Uczelni ! W tym roku ogłaszamy nabór aż na cztery projekty tego typu, spośród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Uczestnictwo w Kursach jest darmowe, włącznie z wyżywieniem i zakwaterowaniem! Rekrutacja trwa do 26 stycznia 2014 roku.


Szczegóły
14 listopada 2013Zasłużony dla turystyki

Z okazji Światowego Dnia Turystyki w czasie gali w Teatrze Polskim w W-wie, w dniu 23.IX.2013 r., Minister Sportu i Turystyki odznaczyła prof. dr hab. Macieja Drzewieckiego odznaką honorową "Zasłużony dla turystyki". 

Szczegóły
27 sierpnia 2013Konsultacje

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem akademickim informujemy o możliwości realizacji zajęć dydaktycznych (dla studentów niestacjonarnych) w piątki zjazdowe.

Władze Uczelni dopuszczają możliwość realizacji zajęć w piątki od godz. 16:15 na studiach I stopnia, dla roczników wyższych niż pierwszy, jeśli jest to związane z wyraźną potrzebą studentów oraz dużą liczbą godzin.

Czekamy na Państwa opinie na Facebooku

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia