Katedra Gospodarki
Turystycznej

Aktualności

25 listopada 2015Teraz Polska - znów Sandra

Kolejna nagroda dla Sandry Grzeszczak

Z radością informujemy, że absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja - Sandra Grzeszczak została laureatką  IX edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności Polski. Jej praca pt. „Diagnoza relacji pomiędzy interesariuszami w klastrach turystycznych” zdobyła II nagrodę główną. To największy sukces w historii udziałów Wyższej Szkoły Gospodarki we wspomnianym konkursie.

Praca Pani Sandry Grzeszczak została ponownie doceniona. We wrześniu 2015 roku Pani Sandra zajęła I miejsce w  XIII edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.

 

Szczegóły
20 października 2015Umowa z POT podpisana

 

Z radością informujemy, że w dniu 5 października 2015 wieloletnia współpraca Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy z Polską Organizacją Turystyczną została sformalizowana.

Szczegóły
29 września 2015Nagrody Ministra Sportu i Turystyki

28 września 2015 roku w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom XIII edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.

Wśród laureatów konkursu znalazła się absolwentka studiów magisterskich Pani Sandra Grzeszczak wraz z promotorem - dr Mariuszem Barczakiem

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia