Katedra Gospodarki
Turystycznej

Aktualności

13 czerwca 2016Święto ulicy Długiej

W ramach imprezy "Urodziny Ulicy Długiej", która odbyła się 3.06.2016 r. nasi studenci promowali kierunek Turystyka i Rekreacja nie tylko poprzez ulotki, ale także poprzez swoje własne wyroby kulinarne, przygotowane wcześniej podczas zajęć Technologia gastronomiczna z Panią dr inż. Katarzyną Sadowską. Po krótkim czasie degustacji można wnioskować, że przygotowane sałatki podbiły podniebienia mieszkańców Bydgoszczy.

 

Szczegóły
13 czerwca 2016Nagroda dla prof. Alexandra Fehera

Chcielibyśmy podzielić się radosną informacją, że nasz profesor wizytujący - Alexander Feher  otrzymał nagrodę od słowackiego Ministerstwa Środowiska. Nagroda przyznana mu została za działalność naukową, edukacyjną i szkoleniową w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i bioróżnorodności. Poza tym podkreślono działalność Profesora jako szefa Narodowego Centrum Uniwersytetu Bałtyckiego (the Baltic University Programme) na Słowacji. Szczerze gratulujemy!


 

Szczegóły
13 czerwca 2016Debata "Bydgoszcz UrodziNOVA - Miasto nieodkryte"

9 czerwca na terenie kampusu Uczelni odbyła się Debata pt " Bydgoszcz UrodziNOVA - Miasto nieodkryte". Spotkanie zostało poprowadzone przez ekspertów z dziedziny architektury i urbanistyki i miało na celu przybliżyć wizję przyszłości miasta za 10 i 30 lat. Panel dyskusyjny został poprzedzony wystąpieniem prof. WSG dr inż. arch. Romany Przybyszewskiej - Gudelis, która od wielu lat współpracuje z Katedrą Gospodarki Turystycznej. Pani Profesor swoją przemową wprowadziła zebranych w dyskusję definiującą przyszły kształt miasta

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia