Katedra Gospodarki
Turystycznej

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE - ZDALNE / EGZAMINY DYPLOMOWE - ZDALNE

Przekazujemy ważne informacje ws. realizacji i organizacji zajęć dydaktycznych 

Szanowni Studenci Kierunku Turystyka i Rekreacja  - Witajcie!

Dziękujemy Wam za  obecność i waszą aktywność podczas odbywanych zajęć zdalnych. Utrzymanie relacji jest bardzo istotne. Wszyscy przechodzimy w tym czasie trudny ,,egzamin" z wytrwałości a przede wszystkim kształtujemy nasze charaktery. 

Informujemy Was, że zapewniliśmy realizację większości z zajęć zaplanowanych na semestr letni - odbywają się  one z wykorzystaniem Platformy ONTE (w obszarze Konsultacji) oraz zdalnie ( z użyciem aplikacji Teams). Jeszcze w tym tygodniu zaplanowane zostaną te nieliczne przedmioty, które do tej pory  z różnych powodów nie mogły  się odbyć ( w związku z tym prosimy o  monitorowanie rozkładów zajęć aktualizowanych w ONTE).

Niebawem poinformujemy Was także o przygotowanych rozwiązaniach w zakresie realizacji praktyk. Jak doskonale zdajecie sobie z tego sprawę to bardzo ważne zajęcia, w dodatku z dużą liczbą godzin do zrealizowania. Mamy jednak pewne pomysły, które zniwelują problemy z ich organizacją..

Na końcu pragniemy Was poinformować, że Uczelnia przygotowała i wdrożyła procedury umożliwiające przeprowadzanie zdalnie egzaminów dyplomowych :-). Dodatkowo umożliwiamy przeprowadzanie egzaminów dyplomowych na terenie Uczelni (oczywiście, z zachowaniem odpowiednich procedur sanitarnych). Promotorzy zapoznali się z odpowiednimi instrukcjami.

Wszystko się uda...Myślmy pozytywnie :-)

Serdecznie Was pozdrawiamy

dr Robert Brudnicki - Dyrektor Katedry

  

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia